Хто са смаргонцаў трапіў на раённую Дошку гонару

Общество
04.07.2019 15:06
1137
На падставе Палажэння аб Дошцы гонару Смаргонскага раёна, зацверджанага рашэннем Смаргонскага раённага выканаўчага камітэта ад 25 мая 2018 г. №411, Смаргонскі раённы выканаўчы камітэт рашыў занесці на раённую Дошку гонару фотапартрэты перадавікоў, якія вызначыліся лепшымі працоўнымі дасягненнямі ў 2018 годзе.

Пашаны і гонару ўдастоены:

Гаўрылёнак Юлія Юр’еўна, аператар сувязі Смаргонскага рэгіянальнага вузла паштовай сувязі Гродзенскага філіяла рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства “Белпошта”;

Гіль Наталля Антонаўна, галоўны ветэрынарны ўрач філіяла “Жодзішкі” ўнітарнага вытворчага прадпрыемства “Смаргонскі камбінат хлебапрадуктаў”;

Грэцкі Сяргей Іосіфавіч, начальнік групы тылавога забеспячэння вучэбнага цэнтра дзяржаўнай установы адукацыі «Інстытут пагранічнай службы Рэспублікі Беларусь», старэйшы лейтэнант;

Даўгулёў Іван Пятровіч, вадзіцель аўтамабіля грузавой калоны філіяла “Аўтамабільны парк №17 г. Смаргоні” адкрытага акцыянернага таварыства “Гроднааблаўтатранс”;

Дыро Альфрэда Лявонаўна, стараста аграгарадка Вішнева Вішнеўскага сельсавета;

Жук Дзмітрый Анатольевіч, старшы трэнер-выкладчык установы “Смаргонская раённая дзіцяча-юнацкая спартыўная школа прафсаюзаў”;

Зяленка Святлана Мікалаеўна, кандытар Смаргонскага філіяла Гродзенскага абласнога спажывецкага таварыства;

Кайрыс Валянціна Іосіфаўна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры дзяржаўнай установы адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Крэўскі яслі-сад – сярэдняя школа”;

Касперовіч Ірэна Іванаўна, загадчык вытворчасці рэстарана “Рэзананс” гандлёвавытворчага прыватнага ўнітарнага прадпрыемства “Танак”;

Калпак Юрый Уладзіслававіч, дарожны рабочы, брыгадзір участка механізацыі і спецыяльных работ адкрытага акцыянернага таварыства “Будаўніча-мантажны трэст №41” г. Смаргоні;

Крэсла Наталля Кліменцьеўна, сацыяльны работнік аддзялення сацыяльнай дапамогі на доме ўстановы “Тэрытарыяльны цэнтр сацыяльнага абслугоўвання насельніцтва “Цёплы дом”;

Крыўчук Іван Іванавіч, токар цэха рамонту тэхналагічнага абсталявання адкрытага акцыянернага таварыства “Смаргонскі агрэгатны завод”;

Курак Наталія Францаўна, загадчык дзяржаўнай установы адукацыі “Яслі-сад №6 г. Смаргоні”;

Лазар Аляксандр Віктаравіч, слесаррамонтнік цэха ячэістага бетону філіяла №7 “Смаргоньсілікатабетон” адкрытага акцыянернага таварыства “Краснасельскбудматэрыялы”;

Лапшэвіч Аляксандр Францавіч, машыніст тралёвачнай машыны лесапункта дзяржаўнай вопытнай лесагаспадарчай установы “Смаргонскі вопытны лясгас”;

Лавянецкая Алена Мікалаеўна, выконваючы абавязкі начальніка вытворча-тэхнічнага аддзела Смаргонскага раённага ўнітарнага прадпрыемства “Жыллёва-камунальная гаспадарка”;

Ломаць Валянціна Максімаўна, прадавец магазіна “Славянка” адкрытага акцыянернага таварыства “Спадчына”;

Лук’яненка Вольга Іванаўна, дырэктар камунальнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства “АграСолы”;

Маеўскі Канстанцін Мікалаевіч, вадзіцель пажарнай аварыйна-выратавальнай часці №1 Смаргонскага раённага аддзела па надзвычайных сітуацыях, старшы прапаршчык унутранай службы;

Масевіч Марыя Паўлаўна, загадчык філіяла “Гарадская дзіцячая бібліятэка” дзяржаўнай установы культуры “Смаргонская раённая бібліятэка”;

Мніховіч Франц Валяр’янавіч, трактарыст дарожнага рамонтна-будаўнічага ўпраўлення №134 камунальнага праектнарамонтна-будаўнічага ўнітарнага прадпрыемства “Гроднааблдарбуд”;

Падляшчук Наталля Іванаўна, галоўны бухгалтар Смаргонскага філіяла таварыства з абмежаванай адказнасцю “Мэтр Заслаўе”;

Рудкоўская Вольга Іванаўна, пакаёўка камунальнага ўнітарнага прадпрыемства па аказанні паслуг “Гасцініца “Смаргонь”;

Руткоўскі Іван Іванавіч, першы намеснік начальніка аддзела ўнутраных спраў Смаргонскага райвыканкама – начальнік крымінальнай міліцыі, падпалкоўнік міліцыі;

Садоўская Валянціна Рамуальдаўна, аператар машыннага даення камунальнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства “Саўбел 2016”;

Сарока Ігар Віктаравіч, начальнік тэхнічнага аддзела камунальнага ўнітарнага прадпрыемства “Смаргонскі ліцейна-механічны завод”;

Страшынская Марыя Віктараўна, адказны сакратар установы “Рэдакцыя газеты “Светлы шлях”;

Стрыга Андрэй Фёдаравіч, вадзіцель аўтамабіля службы транспарту, энергетыкі і рэалізацыі звадкаванага вуглевадароднага газу Смаргонскага вытворчага ўпраўлення вытворчага рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства “Гроднааблгаз”;

Стурліс Аляксандр Уладзіміравіч, майстар Смаргонскага раёна электрычных сетак філіяла “Ашмянскія электрычныя сеткі” Гродзенскага рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства электраэнергетыкі “Гроднаэнерга”;

Філіпчык Наталля Генадзьеўна, сакратар пярвічнай арганізацыі раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі” ўстановы аховы здароўя “Смаргонская цэнтральная раённая бальніца”;

Чыжэўская Наталія Аляксандраўна, інжынер-мікрабіёлаг “Смаргонскія малочныя прадукты” філіял адкрытага акцыянернага таварыства “Лідскі малочна-кансервавы камбінат”;

Чырыца Валянцін Эдуардавіч, дырэктар камунальнага ўнітарнага прадпрыемства “Смаргонская райплемстанцыя”;

Шаблыка Сяргей Уладзіміравіч, аператар працэсу перапрацоўкі збожжа крупянога цэха ўнітарнага вытворчага прадпрыемства “Смаргонскі камбінат хлебапрадуктаў”;

Шляхтовіч Алена Юльянаўна, галоўная медыцынская сястра ўстановы аховы здароўя “Смаргонская цэнтральная раённая бальніца”;

Шульга Юрый Уладзіміравіч, інжынер-механік таварыства з абмежаванай адказнасцю “Белагратэрмінал”;

Яскевіч Віктар Уладзіміравіч, трактарыстмашыніст сельскагаспадарчай вытворчасці камунальнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства «Сінькі».


Оставить комментарий
Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений